„Pes a člověk mohou vytvořit tak silný vztah proto, že dokážou vzájemně pochopit své citové reakce. Pes má možná větší radost ze života než my, a tento pocit z něj vyzařuje natolik silně, že se z něj těšíme i my lidé. „

Agility je sport pro vás a vašeho psa. Stejně jako jakýkoliv sport, který s vaším psem provozujete, tak i agility podporuje dobrý vztah mezi vámi. Může to být hezký koníček pro vás a vašeho psa ve vašem volném čase, nebo můžete soutěžit na mezinárodních soutěžích nejvyšší úrovně - stále nezapomínejte, že jde hlavně o zábavu.

Naše nabídka

Agility

Agility je sport pro vás a vašeho psa. Stejně jako jakýkoliv sport, který s vaším psem provozujete, tak i agility podporuje dobrý vztah mezi vámi. Může to být hezký koníček pro vás a vašeho psa ve vašem volném čase, nebo můžete soutěžit na mezinárodních soutěžích nejvyšší úrovně - stále nezapomínejte, že jde hlacvně o zábavu.

Číst více

Kurz základní výchovy

Kurz je vhodný pro psíky od 3 - 3,5 měsíců. Horní věková hranice není omezena. Kurz je rozdělen na teoretickou a praktickou část. V praktické části společně vysvětlujeme princip cviku. Práce s pejskem, je vždy individuální.

Číst více

Individuální lekce

Individuální přístup, při výcviku vašeho pejska. Odstraňování nežádoucího chování při výcviku, zaměření se na cvik, který nezvládáme. Pomoc majiteli se správným působením na psa při výcviku. Diagnostika problémového chování psa a pomoc při jeho odstraňování.

Číst více

Skupinové cvičení

Výcviku se mohou účastnit všichni pejsci bez rozdílu věku od štěňátek po dospěláky. Předpokládá se, že pes je již dobře motivovatelný, není výrazně agresivní vůči dalším psům či osobám, ani nevykazuje ve zvýšené míře strachovou reakci.

Číst více

Obrany

Pro zájem z řad pejskařů jsme pro vás připravili možnost výcviku obran. V tréninku se vám bude věnovat figurant Pavel Urban.

Číst více

Agility

Cvičíme tedy pro zábavu, pro upevnění pozitivního vztahu s pejskem a pro radost z pohybu.

Číst více

Přednášky a semináře

Nabízíme teoretické přednášky a intenzivní semináře s kynologickýcm zaměřením.

Číst více

Internátní výcvik psů

Pobytový výcvik psů, řeší nedostatek času majitele při výcviku. Nápravu nežádoucího chování, převýchovu ...

Číst více

Agility

Co je to agility? Agility (anglicky hbitost) je sport se psy, závod podobný koňskému parkuru. Vznikl okolo roku 1978 v Anglii.

Agility může dělat úplně každý s jakýmkoliv psem.
Samozřejmě některá plemena se na agility hodí víc jako např. pudl, sheltie, border kolie a kolie dlouhosrstá, belgičtí ovčáci atd. Závodí i různí kříženci.
Cílem je, aby psovod se svým psem překonal trať s překážkami ve správném směru a pořadí, bez chyb a v co nejlepším čase.
Je to pro psy jedna z nejpřirozenějších aktivit – pes ve smečce (společně se svým pánem) spolupracuje při překonávání překážek v honbě za kořistí. Kořistí se stává pamlsek či hračka a pochvala na konci každého parkuru. Je to sport, který prospívá fyzické kondici psa i psovoda a velmi dobře upevňuje vztahy mezi psem a pánem. Kromě toho je každý trénink i závod výbornou příležitostí pro socializaci psa – jinými slovy pes se v tomto prostředí naučí stýkat s ostatními psy i lidmi, zvykne si na ně, ztratí strach a tím se eliminuje jeho agresivita z tohoto strachu plynoucí.

Cvičíme tedy pro zábavu, pro upevnění pozitivního vztahu s pejskem a pro radost z pohybu.

K výcviku budete potřebovat:

Na první hodinu - očkovací průkaz psa s platným očkováním proti vzteklině a základní série očkování (parvoviróza, leptospiróza, psinka, ...)
Na první a každou další hodinu - pevný obojek (nebo kovový stahovací s možností upnutí na nestahování), vodítko, pamlsky, oblíbený předmět (hračku, míček, aport, plyšáka, ...)

Cena Kurzu:
150 Kč/hod - při platbě po jednotlivých hodinách
1300 Kč za 10 lekcí á 60 min
Zájemce obdrží permanentku na 10 lekcí, platnou 15 týdnů od uskutečnění první lekce. Pokud se nebudete moci tréninku zúčastnit, je nutné se omluvit nejpozději 6 hod před tréninkem formou SMS (číslo obdržíte na první lekci). Bez omluvy je vám odškrtnuta lekce tak, jako byste se jí normálně účastnili. Děkujeme za pochopení.

I. kurz ZAČÁTEČNÍCI

Nejbližší trénink: středa 2.5. 17:00

Kurz vede instruktorka
Sarah Mottlová:
E-mail: whippet1999(zavináč)gmail.com
Tel.: 725 279 396

II. kurz POKROČILÍ

Nejbližší trénink: sobota 5.5. 9:00

Kurz vede instruktorka
Daniela Lešáková: E-mail: codavi3(zavináč)gmail.com
Tel.: 773 515 372

III. kurz ZÁVODNÍCI -

Nejbližší trénink: sobota 5.5. 10:00

Kurz vede instruktorka
Daniela Lešáková: E-mail: codavi3(zavináč)gmail.com
Tel.: 773 515 372 ​