„Psi jsou různě velcí, ale každý z nich má obrovské srdce. Pes nikdy neudělá chybu. Je pes a dělá, co dělá, protože je pes a myslí jako pes. Je to člověk, kdo dělá chybu, protože psa nevycvičil, aby dělal to, co chce, když chce. Nebo špatně posoudil, co je schopen dělat fyzicky nebo mentálně. Tak jestliže byla udělána chyba v týmu, je to člověk, kdo ji udělal, ne pes.“

Internátní výcvik často probíhá jako převýchova nežádoucího chování.

Naše nabídka

Školička pro štěňátka

Tento kurz je určen pro štěňátka od dvou měsíců (po absolvování nejméně druhého očkování) do cca tří měsíců. Kurz je vhodný pro majitele štěňátek, kteří chtějí zjistit, jaký výcvik je vhodný pro jejich nového kamaráda.

Číst více

Kurz základní výchovy

Kurz je vhodný pro psíky od 3 - 3,5 měsící. Horní věková hranice není omezena. Kurz je rozdělen na teoretickou a praktickou část. V praktické části společně vysvětlujeme princip cviku. Práce s pejskem, je vždy individuální.

Číst více

Individuální lekce

Individuální přístup, při výcviku vašeho pejska. Odstraňování nežádoucího chování při výcviku, zaměření se na cvik, který nezvládáme. Pomoc majiteli se správným působením na psa při výcviku. Diagnostika problémového chování psa a pomoc při jeho odstraňování.

Číst více

Skupinové cvičení

Výcviku se mohou účastnit všichni pejsci bez rozdílu věku od štěňátek po dospěláky. Předpokládá se, že pes je již dobře motivovatelný, není výrazně agresivní vůči dalším psům či osobám, ani nevykazuje ve zvýšené míře strachovou reakci.

Číst více

Obrany

Pro zájem z řad pejskařů jsme pro vás připravili možnost výcviku obran. V tréninku se vám bude věnovat figurant Pavel Urban.

Číst více

Agility

Cvičíme tedy pro zábavu, pro upevnění pozitivního vztahu s pejskem a pro radost z pohybu.

Číst více

Přednášky a semináře

Nabízíme teoretické přednášky a intenzivní semináře s kynologickýcm zaměřením.

Číst více

Internátní výcvik psů

Pobytový výcvik psů, řeší nedostatek času majitele při výcviku. Nápravu nežádoucího chování, převýchovu ...

Číst více

Pobytový výcvik psů

Pejska vycvičíme a následně spolupracujeme s majitelem na získání dovedností, jak trénovat dále svého psa.

Samotný výcvik trvá 1 - 3 měsíce. Pes získá základní dovednosti, jako chůzi u nohy, povely sedni, lehni, vstaň. Naučí se odložení (zůstaň). Bude s námi navštěvovat jednotlivé kurzy, takže bude správně socializován jak mezi dalšími psy tak i mezi lidmi.
Před přijetím psa do internátního výcviku je nutná návštěva, kde společně s vámi si trenér vyzkouší povahu psa a schopnost komunikace s novým trenérem. Společně probereme vaše požadavky a nastíníme si možnosti výcviku.
Zde bude majiteli sdělena přibližná doba výcviku a cena. Tato cena za výcvik je konečná, již nebude v průběhu výcviku navyšována.

Dle tohoto bude s majitelem psa sepsána řádná smlouva, kde bude uvedený stupeň požadovaného výcviku.
Psi jsou u nás cvičeni minimálně 3x – 4x denně v závislosti na fyzické a psychické kondici psa. (Psa je nutné cvičit v kratších intervalech, ale častěji nežli jedenkrát denně po delší dobu, kdy přechází do tzv. útlumu a výcvik se pro něj stává nezáživným. Výchova, jako taková probíhá samozřejmě 24 hod denně)

Cena závisí na domluvě s majitelem dle rozsahu výcviku, na plemeni, věku psa. Požadavku výcviku - základní výcvik, převýchova nežádoucího chováníPO ukončení výcviku, je majiteli předvedena vycvičenost psa.
Je však nutné, aby majitel minimálně 1x týdně docházel na společný výcvik, kde se naučí správné práci se svým psem a správné povelové technice. V opačném případě hrozí riziko, že pes bude bezchybně poslouchat jen svého trenéra.
Orientační doba výcviku se pohybuje mezi 1 – 3 měsíce.

Cena základní poslušnosti v rozsahu zkoušek ZZO, ZOP, ZM, ZMT se pohybuje od 12.000,- Kč - 15.000,- Kč/ měsíc včetně ubytování, bez nákladů na krmení a veterinární péči....
Cena zahrnuje výcvik, ubytování, pamlsky, hračky, výcvikové pomůcky, dopravné apod. ...

Na přání zákazníka je možné zařadit do výcviku výuku pachových prací a obran.

Převýchova psů, náprava problémového chování - cena bude stanovena individuálně

Posledních 14 dní nejméně však týden je vždy nutná přítomnost majitele při výcviku, který se naučí správné povelové technice a působení na psa. Vyzkouší si výcvik ve skupině a ovladatelnost psa. Kurz poslušnosti s majitelem je v tomto případě v ceně výcviku a je možné jej sestavit dle časových potřeb majitele psa.

Do tohoto kurzu se můžete hlásit průběžně, podrobnosi budou řešeny individuálně​ ​