„Chcete-li mít ze psa skutečnou radost, neměli byste se pokoušet vychovat ho tak, aby byl tak trochu člověk. Vtip je v tom, nebránit se možnosti, že se vy stanete tak trochu psem.“

​ Kurz základní výchovy, je začátek vašeho pohodového vztahu s vaším psem.

Naše nabídka

Školička pro štěňátka

Tento kurz je určen pro štěňátka od dvou měsíců (po absolvování nejméně druhého očkování) do cca tří měsíců. Kurz je vhodný pro majitele štěňátek, kteří chtějí zjistit, jaký výcvik je vhodný pro jejich nového kamaráda.

Číst více

Kurz základní výchovy

Kurz je vhodný pro psíky od 3 - 3,5 měsící. Horní věková hranice není omezena. Kurz je rozdělen na teoretickou a praktickou část. V praktické části společně vysvětlujeme princip cviku. Práce s pejskem, je vždy individuální.

Číst více

Individuální lekce

Individuální přístup, při výcviku vašeho pejska. Odstraňování nežádoucího chování při výcviku, zaměření se na cvik, který nezvládáme. Pomoc majiteli se správným působením na psa při výcviku. Diagnostika problémového chování psa a pomoc při jeho odstraňování.

Číst více

Skupinové cvičení

Výcviku se mohou účastnit všichni pejsci bez rozdílu věku od štěňátek po dospěláky. Předpokládá se, že pes je již dobře motivovatelný, není výrazně agresivní vůči dalším psům či osobám, ani nevykazuje ve zvýšené míře strachovou reakci.

Číst více

Obrany

Pro zájem z řad pejskařů jsme pro vás připravili možnost výcviku obran. V tréninku se vám bude věnovat figurant Pavel Urban.

Číst více

Agility

Cvičíme tedy pro zábavu, pro upevnění pozitivního vztahu s pejskem a pro radost z pohybu.

Číst více

Přednášky a semináře

Nabízíme teoretické přednášky a intenzivní semináře s kynologickýcm zaměřením.

Číst více

Internátní výcvik psů

Pobytový výcvik psů, řeší nedostatek času majitele při výcviku. Nápravu nežádoucího chování, převýchovu ...

Číst více

Kurz základní výchovy

V tomto kurzu se naučíte budovat si správný vztah se svým psem, tak abyste mohli přistoupit k bezproblémové výchově a výcviku vašeho pejska. To nezahrnuje totiž jen naučit psíka sedni - lehni. Plně ovladatelného a vychovaného psa můžeme vycvičit pouze za předpokladu vytvoříme-li si správný vztah psovod - pes. Bez tohoto základního prvku veškeré kynologie nebude výcvik přínosem ani pro vás ani pro vašeho psa. Zde se naučíte porozumět vašemu psímu kamarádovi a přistoupíme k výuce správného výcviku, aby psík porozuměl vám, co po něm požadujete. Dozvíte se jaké jsou metody výcviku a jaké jsou jejich výhody a nevýhody. Zjistíte, jaký je rozdíl ve výcviku pomocí klasického i operantního podmiňování a sami si najdete správnou cestu. Začneme s nejdůležitější věcí a tou je motivace. Teprve pokud máte motivovaného psa, můžete přistoupit k učení. Budeme se věnovat nácviku, který vede k bezproblémové chůzi na prověšeném vodítku a hrám, které vám zajistí rychlé a radostné přivolání. Samozřejmě, že se dostaneme i k vysvětlení cviků, jako Sedni! Lehni! Kurz je rozdělen na teoretickou a praktickou část. V praktické části společně vysvětlujeme princip cviku. Práce s pejskem, je vždy individuální.

Celý kurz, včetně teorie, můžete absolvovat také samostatně, formou individuálních lekcí. Nemusíte tak předplácet kurzovné za celý turnus a můžete si zvolit termíny lekcí, dle vašich časových možností.

V tomto kurzu získáte veškeré základy výchovy pohodového psího par´táka

Kurz je vhodný pro psíky od 3 - 3,5 měsíců věku. Ale i pro starší psy např. z útulku. Do praktické lekce jsou zařazování psi bez výrazně problémového chování k ostatním psům a negativních zkušeností k člověku. S majiteli problémových pejsků nebo pejsků, kteří by svým chováním rušili ostatní se domluvíme na zcela individuálním tréninku, kde bude jen páníček se svým psem a trenérka.

Cena Kurzu: 1300 Kč

Jeden kurz obsahuje standardně 7 lekcí (4x teorie, 3x praktický výcvik a výklad) Po ukončení kurzu se rozhodnete, zda s nabytými vědomostmi budete pokračovat doma nebo se přihlásíte na individuální nebo skupinové lekce. POZOR!!! Spousta zájemců o trénink nás přímo žádá hned v začátku o cvičení ve velké skupině, pak se bohužel diví, že trenér na ně nemá čas, že nestíhají a nedokážou pejska namotivovat. Výcvikem jsou otráveni, jak oni, tak jejich neovladatelný pejsek. Toto není správná cesta k výchově a výcviku psa.

Důrazně začátečníkům doporučuji individuální trénink nebo trénink v počtu ne více než tří pejsků.
​.

Kurz Duben 2018

T.B.A.

Cena 1000 Kč
(zahrnuje podrobnou teorii, skripta a praktická cvičení s pejsky)
První dvě hodiny teorie probíhají bez pejsků (Místo bude upřesněno)

Kurz základní výchovy pomocí pozitivního posilování:

1. lekce
Pátek
17:00 - 19:30
Teoretická přednáška
Procesy učení psa a jejich využití při výchově a výcviku. Rozdíl mezi klasickým a operantním podmiňováním. Trest. Jak zpravidla chápeme trest. Proč trestáme a ví pes za co je trestán, chápe trest on?
Přihlášení zájemci:

VOLNO
VOLNO
VOLNO
VOLNO
VOLNO
VOLNO
VOLNO
VOLNO

Upozornění: V případě, že jste odeslali přihlášku a do uskutečnění první hodiny již víte, že nebudete schopni kurz absolvovat, prosím o slušnost, abyste mne o této skutečnosti informovali a neblokovali tak místo dalším zájemcům. Od Března 2018 přijímáme pltbu výhradně předem na náš účet, obratem vám bude vystavena faktura. Důvodem je přihlášení zájemců, kteří se bez omluvy nedostaví nebo se omluví zpravidla v den zahájení kurzu, kdy máme již zajištěné a zaplacené prostory k pronájmu. Před přihlášením čtěte prosím všeobecné podmínky, ať nedochází zbytečně k nedorozuměním.Děkuji za pochopení M.P.
2. lekce
Sobota
14:00 - 18:00
Teoretická přednáška
Teorie zajištění kontroly prostředí a zdrojů, co je to motivace. Hra na nepřímou odměnu. Co je to odměna a jak správně odměňovat svého psa. Fáze učení cviku. Videoukázky. Praktická ukázka s naším psem
Metodika tréninku, způsoby odměňování, pozornost, spolupráce
7. lekce
Neděle
10:00, 11:00, 12:00, 13:00
Praktické cvičení s pejsky
Na praktickou část se rozdělíme po dvou pejscích na hodinu.

Motivační osa, signál pro odměnu, druhy motivace. Target, základy chůze na prověšeném vodítku, rozdíl mezi povely K noze!, Volno!, Jdeme!


VŠEOBECNÉ PODMÍNKY - číst více

Výcvik aktivního spolupracujícího psa. Cvičíme pomocí tzv. operantního podmiňování. Pes se učí z následků svého chování. Na psa není vyvíjen žádný tlak při učení cviků, pes je aktivní při cvičení hned od začátku, protože se sám učí z následků svého chování. V kurzu si vysvětlujeme principy využívání pozitivní motivace, fáze učení cviků, co je odměnou, co může být trestem, jak je důležitá motivace bez níž se neobejdeme. Co je to shaping, luring, targeting a kdy který způsob můžeme využít. Se psy cvičíme prvních pár lekcí samostatně, po naučení žádoucího chování cvičíme již ve skupině. Kurzem vás bude provázet instruktorka Mirka Přibáňová ​ Doporučuji si přečíst všeobecné podmínky, odeslání a zaplacení kurzovného je bráno jako souhlas s těmito podmínkami:
V případě zájmu o kurz prosím vyplňte přihlášku:

Přihlásit na kurz
Na semináři obdržíte materiály, pro studium a práci v semináři i poté.