„Jediný rozdíl mezi člověkem a psem je v tom, že v nouzi a nebezpečí se na člověka spolehnout nelze, kdežto na psa se spolehnout můžete vždycky.“

Nabízíme trénink jak sportovních, tak služebních (praktických) obran.

Naše nabídka

Školička pro štěňátka

Tento kurz je určen pro štěňátka od dvou měsíců (po absolvování nejméně druhého očkování) do cca tří měsíců. Kurz je vhodný pro majitele štěňátek, kteří chtějí zjistit, jaký výcvik je vhodný pro jejich nového kamaráda.

Číst více

Kurz základní výchovy

Kurz je vhodný pro psíky od 3 - 3,5 měsící. Horní věková hranice není omezena. Kurz je rozdělen na teoretickou a praktickou část. V praktické části společně vysvětlujeme princip cviku. Práce s pejskem, je vždy individuální.

Číst více

Individuální lekce

Individuální přístup, při výcviku vašeho pejska. Odstraňování nežádoucího chování při výcviku, zaměření se na cvik, který nezvládáme. Pomoc majiteli se správným působením na psa při výcviku. Diagnostika problémového chování psa a pomoc při jeho odstraňování.

Číst více

Skupinové cvičení

Výcviku se mohou účastnit všichni pejsci bez rozdílu věku od štěňátek po dospěláky. Předpokládá se, že pes je již dobře motivovatelný, není výrazně agresivní vůči dalším psům či osobám, ani nevykazuje ve zvýšené míře strachovou reakci.

Číst více

Obrany

Pro zájem z řad pejskařů jsme pro vás připravili možnost výcviku obran. V tréninku se vám bude věnovat figurant Pavel Urban.

Číst více

Agility

Cvičíme tedy pro zábavu, pro upevnění pozitivního vztahu s pejskem a pro radost z pohybu.

Číst více

Přednášky a semináře

Nabízíme teoretické přednášky a intenzivní semináře s kynologickýcm zaměřením.

Číst více

Internátní výcvik psů

Pobytový výcvik psů, řeší nedostatek času majitele při výcviku. Nápravu nežádoucího chování, převýchovu ...

Číst více

Obrany

Pro zájem z řad pejskařů jsme pro vás připravili možnost výcviku obran.

Figurant : PAVEL URBAN

Psům se věnuji už víc jak pětadvacet let. Můj první pes byla Dita - fenka německého ovčáka, kterou jsem si v osmi letech vydupal navzdory celé rodině. Dlouhá léta jsem pak působil na cvičáku na pražském Jižním Městě. V patnácti letech jsem začal dělat figuranta a nakonec figuroval několik speciálních závodů, bonitací a zkoušek (ATIBOX, závody městské policie apod.). Figurantem I. třídy je už víc jak deset let. Se svými psy a se psy svých klientů jsem závodil a běhal po výstavách a vybojoval i řadu ocenění. Hlavně jsem ale získával cenné zkušenosti na cvičácích po celé republice.

Postupem času jsem prostředí oficiální kynologie tak trochu opustil. Více než tituly a věnce jsou pro mě výzvou konkrétní problémy konkrétních lidí a jejich psů. Pomáhám jim identifikovat a odstranit problémy v jejich vztahu. S profesionály z řad sportovních kynologů, ale i městské policie, pak spolupracuji při nácviku obran nebo poslušnosti, a to jako figurant a konzultant.

Při výcviku neuznávám dril a nepřiměřené násilí. Základem všeho je fungující vztah mezi psem a psovodem, rozmanitost, nápaditost a individuální přístup. To co zafungovalo u jednoho psa vůbec nemusí být vhodné pro jiného. Proto každou novou dvojici nejdříve pečlivě studuji a pak se snažím, aby psovod sám přišel na to jak se svým psem co nejlépe pracovat.

Věnuji se také v Čechách málo rozšířenému mondioringu. V Praze máme skupinku, se kterou pravidelně trénujeme. Já dělám figuranta.

Pavel Urban

http://www.pavelurban.estranky.cz/clanky/o-me.html

Ceník:

Trénink sportovní obrany (rukáv) - 250,-

Trénink služební obrany (ring) - 350,-

Úhradu za trénink je možno zaplatit na místě konání tréninku. Trénujeme na dvě delší kola. Figurant se psovodem spolupracuje a domlouvá se na nejvhodnějším postupu.

Pokud se účastník nedostaví na trénink bez omluvy alespoň 24 hod před, bude mu účtován STORNO poplatek ve výši 100% tréninku.


Přihlášení na trénink uvádějte dle volných časů na mejl: info@vycvikpsu-plzen.cz nebo v facebookové události ve skupině: ​https://www.facebook.com/groups/699145776873734/


Trénujeme ve čtvrtek od 14:00, na každý trénink je vypsána facebooková událost.